Sevtap Yılmaz

1968 Maymun yılında Adana'da bu güzel yaşama merhaba dedim. Orta öğretim ve Lise`yi Adana Anadolu Lisesi`nde tamamladım. Hacettepe Üniversitesi Ekonomi bölümü mezuniyetimin ardından önce özel sektör, ardından kamu sektörü kariyerime başladım. Ekonomi alanındaki yüksek lisansımı ABD, Western Michigan Universitesi`nde tamamladım.

Yurtdışında Şangay/Çin Halk Cumhuriyeti ve Chicago/ABD'de diplomatik görevlerde bulundum ve kamu kariyeriminden 2016 yılında ayrıldım. 26 yıllık kariyerimde dış ticaretin farklı alanlarında çalışma ve üretme imkanı buldum. Geçmişten bu yana kişisel bir ilgi alanı olarak çalışmalar yaptığım Çin Metafiziği ile yolumun profosyonel boyutta kesişmesi, hayatımın bu yeni dönemine denk geldi.

Hong Kong merkezli dünyaca ünlü `Raymond Lo School of Feng Shui & Destiny` bünyesinde Büyük Usta Raymond Lo`dan ; Feng Shui, Çin Astrolojisi (Kaderin Dört Sütunu), I Ching ve Yüz Okuma eğitimlerimi hızlı bir şekilde tamamladım. Malezya Merkezli Mastery Academy bünyesinde de Çin Metafiziği konusunda eğitimler aldım.

Aynı zamanda Reiki ve Access Bars uygulayıcısıyım.

Aldığım eğitimler, katıldığım seminer ve çalıştaylar, yaptığım kişisel araştırmalar ışığında ABD`de ve Turkiye'de bireysel ve kurumsal alanda danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermekteyim.

Merkezi Singapur’da olan Uluslararası Feng Shui Derneği’nin üyesiyim.

Kişilerin hayatlarına dokunabilmek, özellikle de birşeylerin tıkandığı noktada yapılan dokunuşlarla çözümler üretebilmek ve hep daha iyiye yönelme yolunda kişilerin yanında olup yol gösterebilmek hayatımın bu yeni dönemindeki en büyük mutluluğum ve motivasyonum oldu.

Hayatımın en karışık dönemindeki sorularıma cevapları ve çözümleri Çin Metafiziği araçları ile buldum. Şimdi de sizlerin hayatlarına bu araçlarla dokunabilmek için buradayım.